ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

حال و هوای این روزامون مثل این ترانمه که ماکتش رو پارسال زدم. یادمه یه استادی داشتم که میگفت مسئولین زمانی میتونن ابراز خرسندی کنن که یه صندلی بزارن توی خیابون و ساعتها بشینن و شاهد این باشن که مردم شاد و بی‌غصه هستند؛ نه اینکه از دردمون بی‌خبر باشن و شبا با خیال آسوده سرشونو روی بالشت بزارن که این ترانه‌ام از همون حرف استادم نشأت گرفته.


کاش دیگه ما مردم بازنده این اتفاقات دردناک نباشیم. شادی و امید تا ابد تو دلامون جوونه بزنه. هیچ بچه‌ای شبا گرسنه نخوابه. به نخبه‌ها و نابغه‌هامون بی‌لطفی نشه که بخوان مهاجرت کنن. تختای بیمارستونا از سرطان پرنباشه و مکانی به اسم دادگاه و زندون وجود نداشته باشه. کاشکی صداقت بر دروغ غلبه کنه و هزارتا ای کاش که همیشه داغشون روی دلمون میمونه.

به مردم عزیزمون عمیقاً تسلیت میگیم و با خانواده‌های داغدار حوادث غم‌انگیز اخیر همدردی میکنیم.


راتین رها - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲

 

پ.ن: این آهنگ ماکت اولیه‌ای بود که پارسال زدم و همینجوری ضبط کرده بودمو اصلا آمادگی کامل و تمرینی برای خوندنش نداشتم. کم و کاستی رو ببخشید.???? قصد اینکه فعلا آماده بشه و منتشر بشه هم ندارم. فقط در جهت حرف دل و حال این روزامون گذاشتم. ❤


بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رادمان خیاطی آسان تا آبی سکوت سایت اینترنتی شب دانلود کلیپ جدید بدترین پسردنیا نمایندگی فروش بیمه پاسارگاد آرکا موزیک كلاس علوم تجربى (درسى و غير درسى)